Açık hava reklam sektöründeki tecrübemizi gelişen dinamik yapımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan son derece mutluyuz.

Modern işletmecilik yapımızda güven, kalite, zamanında teslim iş güvenliği ile müşterim memnuniyeti dün olduğu gibi bugünde vizyonumuzu belirleyen temel unsurlardandır.

Son teknoloji donanımlara sahip olan makine parkurumuz ile hizmet anlayışımızı ve müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz.

Hedefimiz yeni yatırımlarla ulusal ve uluslar arası markalara hizmet vermeye devam etmektir.

HİZMETLERİMİZ

Yılların verdiği tecrübe ile reklam işlerinizi profesyonel ekibimiz tarafından yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti hızlı teslimat politikamız ile yurt içi ve yurt dışı işlerinizi yapmaktayız.

DİJİTAL BASKI

Dijital baskı sektörü teknolojinin gelişmesine paralel bir şekilde gelişen ve her geçen gün yenilenen bir sektördür.

Geçmişte belli standartlar çerçevesinde sadece rulo malzemeler üzerine 72 DPİ kalitede baskı yapabilen makineler, günümüzde tabaka malzemeler(cam, tahta, pleksi glas v.b) üzerine de yüksek kalitede baskı yapılabilmektedir. Sektördeki bu gelişimi takip ederek yüksek baskı kalitesinde ve geniş yelpazede malzemeler üzerine baskı yapabilen makineler ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

PROJE VE TASARIM

Her üretim işinde olduğu gibi işimiz projelendirme ile başlıyor. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda önceliğimiz, masada yol haritamızı belirlemek, mecranın keşfi, Ölçülendirme, fotoğraf çekimi, yapılacak işin similasyonu, yapılacak işe uygun malzeme belirleme ve zaman yönetimi içermektedir.

Hayaller her zaman gerçeğe dönüşemeyebiliyorlar. Tasarım ekibimiz tecrübesi ile uygulanabilir tasarımlar üreterek hayal gücü sınırlarını zorlayan, estetiğin teknoloji ile buluştuğu çalışmalara imza atmakta..

TABELA İMALAT VE MONTAJ

firmaların açık hava yüzü olan tabela talepleri, projenin başlangıcında yaptığımız keşif çalışması, ile süreç en hızlı şekilde başlar ve profesyonel ekip ile imalat aşaması sorunsuz tamamlanmaktadır. Montaj ekibimiz, proje dosyasında detayları belli olan ürünün montajını tüm güvenlik önlemlerini alarak gerçekleştirir. Yaptığımız projelerin önemli bir kısmı yüksek alanlarda olduğundan deneyimli montaj personellerimiz düzenli olarak iş güvenliği eğitimlerinden geçmekte ve gerekli sertifikalara sahiptirler.