Kaşe Hizmeti


Kaşeler firma ya da şahısların herhangi bir belgesinin onaylanması için bu belgeyi ispatlık sağlayan bir araç olarak kullanılmaktadır. Kaşe anlamında başkaları hızlı yapan esenyurt kaşe oldukça kaliteli ve güvenceli bir hizmet vermektedir. Kaşeler ne kadar kaliteli olursa resmi ya da önemli işlerin mührü o kadar iyi olmaktadır. Bu yüzden esenyurt hızlı kaşe sayesinde kaşelerin baskısı hızlı ve aktif olmaktadır. Baskı ne kadar iyi olursa firma için o kadar fayda sağlamaktadır.

Kaşelerin hiçbir şekilde silik yıpranmış görünmemesi gerekmektedir. Kaşeler silik olduğu an esenyurt acil kaşe hizmetinden yararlanılarak eskisi gibi iyi bir şekilde baskılı ve mürekkepli olması sağlanmaktadır. Resmi belgelerde ya da evraklarda baskı her şeyden önde gelmektedir. Kaşenin mührü ne kadar okunaklı olursa firma açısından o kadar avantaj sağlanmaktadır. Bu yüzden esenyurt kaşe en iyi mürekkep servisi sayesinde firmalara iyi ve güzel baskılı kaşeler sağlamaktadır. Buradaki en önemli detay firmanın adı kısmıdır. Kaşeyi basacak olan firmanın adı belirgin ve okunaklı olması gerekmektedir.

Kaşe Hizmetlerinin Verildiği Sektörler Nereleridir?

Artık kaşe çok fazla sektörde fazla adette kullanılmaktadır. Her firmanın farklı şekilde kaşesi mevcuttur. Bu tarz kaşeler esenyurt hızlı kaşe şeklinde olduğu için beklemeden birçok kaşe üretimini sağlamaktadır. Kaşelerin tüketildiği sektörler havayolu şirketleri, oteller, hastaneler, mali müşavirlik büroları, avukatlık büroları gibi bürolarda kullanılmaktadır.

Bunlar dışında lojistik şirketleri, iletişim firmaları gibi firmalarda da kaşe hizmetleri verilmektedir. Her firma düzgün okunaklı bir kaşe istiyorsa esenyurt kaşe bu işlem için en bilindik yerdir. Kaşelerin birçok renk detayları mevcuttur. Bu tamamen kullanıcının seçimine göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden esenyurt hızlı kaşe birçok rengi bünyesinde barındırmaktadır. Kullanıcıyı bekletmeden binlerce kaşe aynı anda baskılayabilmektedir. Çok fazla ve adetli baskı imkanı sağlanmaktadır. İstenilen kaşeler esenyurt kaşe tarafından kargo şirketlerine verilerek uygun adresleri gönderilmektedir. Böylece firmalar istedikleri ürünlere erkenden ulaşmış olmaktadır.

Kaşe Çeşitleri Nelerdir?

Kaşeler dört şekilde oluşmaktadır. Hepsi birbirinden farklı alanlarda kullanılmaktadır. Cep kaşesi cebe sığacak küçüklükte olan kaşenin genel adıdır. Bu kaşeler oldukça şık tasarlandığı için kullanıcının her yerde rahatlıkla kullanabileceği kaşe tarzıdır. Bu kaşeler aciliyet belirlendiği takdirde esenyurt acil kaşe sayesinde hizmet vermektedir. Otomatik kaşe ise kendinden dolumlu mürekkepli olan birden çok farklı markayı bünyesinde barındıran fazlasıyla kullanılan kaşe çeşitleri arasındadır.

Günümüzde birçok alanda bu kaşe tercih edilmektedir. Yuvarlak kaşe ise basılan kaşedeki mührün daire şeklinde olmasını sağlamaktadır. Böylelikle göze hoş gelen ve güzel bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu tarz kaşeleri esenyurt hızlı kaşe ile birlikte firmalar istenilen boyutlarda ve renklerde tasarlatabilmektedir. Son olarak tarih köşesi üzerindeki mekanizmalar sayesinde tarihleri ayarlayarak sıralı bir şekilde tarih baskısı yapabilmektedir. Birçok özel firmada da bu kaşe türü kullanılmaktadır.

Kaşe Baskısında Bulunması Gerekenler Nelerdir?

Kaşe de bulunması gereken en önemli detaylar isim ve unvandır. Bu bilgiler kaşenin hangi firmaya ait olduğu ve kim tarafından basıldığını göstermektedir. Vergi dairesi ve vergi numarası da kullanılan ve bulunması gereken diğer detaylar arasındadır.

Bu kişinin hangi şirkete bağlı olduğu ve vergi numarasını göstermektedir. Kaşe baskılarının acil ve istenildiği gibi olması için esenyurt acil kaşe bu konuda en iyi hizmeti vermektedir. Şirketin sicil numarası, şirketin kimliği gibidir ve kesinlikle kaşede bulunması gereken bir detaydır. Son olarak kaşe basımında işletmeye ait bilgilerin bulunması gerekmektedir. Bu bilgiler telefon numarası şirketin adresi gibi bilgilerden oluşmaktadır.

Kaşe Fiyatları

Kaşe fiyatları kullanılan mürekkebe lazere hazır metne şekle göre değişkenlik göstermektedir. Acil bir durumda esenyurt acil kaşe ile birlikte birçok basım işlemi tamamlanmaktadır. Kaşenin maliyeti istenilen boyutlara göre değişmektedir. Cep kaşe, plastik, ahşap, mouse kaşe gibi birçok kaşa çeşidi mevcuttur. Bunlara göre fiyatlar artıp azalabilmektedir.